Phokaia Beachclub özenle hazırlanmış bahçeleri ve pek çok dinlenme noktalarının bulunduğu geniş bir ortamı size sunmaktadır. Bahçeler arasından kum ve çakılla bezenmiş sahile doğru uzanan patikalarda, aktivitelerinizde kullanabileceğiniz ekipmanlar sizin için hazır beklemektedir.

En iyi görünümde odaları size sunmak için çaba gösterdiğimiz Phokaia Beachclub’da, geleneksel Türk motiflerini çağdaş tasarım anlayışıyla harmanlamayı başardık. Kullanılan renklerdeki sadelik ve dinginlik naturel görünümü pekiştiren duvarlardaki taş tasarımlarıyla bütünleşmektedir. Tasarımların tüm unsurları Foça bölgesinin doğal çevre izlerini taşımaktadır.

Phokaia Beachclub’ın odak noktasını oluşturan Olimpik Yüzme Havuzu, enfes manzarayı izlemek, günün herhangi bir zamanında yüzmek ve dinlenmek için idealdir. Su sporları, bisiklet turları ya da tenis ile geçen bir günün ardından sahil barında gün batımının keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Phokaia Beachclub Bilgiler

  • 2017 Yazı Yenilikleri – Club board plus: Club board menülerinde tüm gün boyunca sınırsız içecek eklendi.
  • Londra Heathrow’dan British Airways uçuşları başladı. Manchester ve Birmingham’dan Thomas Cook Airlines uçuşları da mümkün.
  • Tüm yatak odalarımız ve banyolarımız tamamiyle yenilendi.
  • TripAdvisor ‘Mükemmeliyet Sertifikası’nı almaya 2012 yılından beri aralıksız devam etmekteyiz.